Najbliższy kurs: 26.03.2019
godzina 16:00

 O nas


Początki naszej szkoły sięgają 1999 roku, kiedy to Józef Kopaczewski założył szkołę jazdy. W 2006 roku właścicielem stał się Marcin Kopaczewski a 10 lat później ośrodkiem zarządzała już Agnieszka Kopaczewska. Szkoła Jazdy Kopaczewski od samego początku istnienia, stała się szkołą, w której najważniejszą cechą jest jakość szkolenia kandydatów na kierowców.

Od niespełna 20 lat zdawalność naszych kursantów w Word, nie spada poniżej 40% a często jest utrzymana na poziomie 60% czy nawet 72% co potwierdzają zestawienia zdawalności egzaminów państwowych, publikowanych przez Urząd Miasta Bydgoszczy. Tak wysoka zdawalność w naszym OSK nie jest przypadkowa. Jest to efekt naprawdę ciężkiej pracy całego zespołu, właściciela, kierownika, sekretariatu oraz wspaniałych instruktorów, którzy mają jedną z najwyższych zdawalności egzaminów państwowych na prawo jazdy w Bydgoszczy!

Podstawą takich umiejętności instruktorów nauki jazdy jest ciągły nacisk na podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez ciągłe szkolenia, spotkania i prezentacje. Właściciel - Agnieszka Kopaczewska posiada uprawnienia oraz kilkuletnią praktykę w zakresie egzaminowania przyszłych kierowców w Word Bydgoszcz, co daje podstawę do przekazania odpowiedniej wiedzy swoim pracownikom. W Szkole Jazdy Kopaczewski, większość instruktorów posiada wykształcenie w zakresie psychologii oraz pedagogiki, co przyczynia się do prawidłowego, rzetelnego i cierpliwego przekazu swojej wiedzy oraz doświadczenia.

Wybierając naszą szkołę możecie być Państwo pewni, że nauczymy każdego bardzo dobrze jeździć, myśleć, przewidywać, nie zapewniając przy tym całkowicie bezstresowej jazdy gdyż pod koniec naszych jazd odbędzie się już kilka egzaminów próbnych, czyli takich jak podczas egzaminów państwowych. Ma to na celu zmniejszenie stresu egzaminacyjnego podczas państwowego egzaminu na prawo jazdy i gwarancją zdania egzaminu za pierwszym razem.